AnasayfaABOUT US

ABOUT US


Mepal Gıda sektör tecrübesiyle müşterilerine daha iyi kaliteyi sunmak adına çalışmalarına devam ederken , bir yandan da müşteri portföyünü geliştirmektedir. Mepal Gıda, ülkemizin en önemli vitrinlerinlerinden biri olan turizm sektörünün saygın otel ,tatil köyü ve butik işletmelerine kavrulmuş tahıl gıda tedarikçiliği yapmaktadır. Sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Mepal, AR-GE çalışmalarına önem veren bir firma olarak ;çalışmalarına uluslarası alana yaymış ve dünyadaki ‘sağlıklı ve lezzetli yiyecekler ‘misyonu üstlenmiştir. 

Ürünlerin üretimden tüketime uzanan yolculuğunda önemli bir yere sahip olan Mepal Gıda, bu süreci sağlıklı ve sistemli bir şekilde yönetebilecek gerekli teknik altyapıya sahip ,uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak, bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadrolarla gelişmek ve işletmemizi üretken kılarak, tüm çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi kusursuzluğu hedefleyen kalitemize ortak etmektir.